فروشگاه جامع پروژه دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاه گنجینه دانشجو یک سایت مرجع با هدف انتشار آموزش های کاربردی از نرم افزارهای مهندسی ، تحقیق، پروژه، جزوه، کتاب و... است که به منظور دسترسی راحت تر، سریع تر و ارزان تر شما دانشجویان و پژوهشگران به تحقیقات مد نظرتان تاسیس شده است. جهت دریافت فایل کامل هر عنوان از طریق بخش پرداخت و دانلود در پایان معرفی هر محصول اقدام نمایید. پس از خرید علاوه بر لینک دانلود مستقیم سایت، فایل به ایمیل شما بصورت پیوست نیز ارسال خواهد شد. در صورتی که لینک دانلود به ایمیلتان ارسال نشده بود کافی است ایمیل خودتان را در قسمت (پیگیری سفارش) در قسمت بالای سایت وارد کرده و ارسال را بزنید سپس در صفحه باز شده روی (لینک دانلود) کلیک نمایید. جهت ارتباط با مدیریت فروشگاه می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل (ganjdaneshjo@gmail.com) و یا در ساعت اداری با شماره پشتیبانی 09387960717 مطرح نمایید.

شبیه سازی کوپلر خط شاخه (branch line coupler) در نرم افزار comsol

 شبیه سازی کوپلر خط شاخه (branch line coupler) در نرم افزار comsol

شبیه سازی کوپلر خط شاخه (branch line coupler) در نرم افزار comsol

کوپلر خط شاخه با نام هیبرید ربعی ۹۰ درجه نیز شناخته می شود. کوپلر خط شاخه معمولا با خط مایکرواستریپ ساخته می شود.

br1

با توجه به شکل بالا عملکرد کوپلر خط شاخه به این صورت است که هنگامی که همه پورت ها تطبیق شده باشند توان ورودی به پورت ۱ بطور مساوی بین پورت ۲ و پورت ۳ تقسیم می شود. و با ۹۰ درجه تغییر فاز به خروجی ها می رود چون پورت ۴ ایزوله است پس توانی به آن نمی رسد. این کوپلر از تقارن بالایی برخوردار است. و از هر پورت می توان بصورت ورودی استفاده کرد. پورت های خروجی همواره در طرف دیگر پورت های ورودی هستند و پورت باقیمانده در طرف ورودی، همان پورت ایزوله است.

در شکل زیر نمایی از کوپلر خط شاخه شبیه سازی شده در نرم افزار comsol را مشاهده می کنید.

br12

برخی از نتایج مربوط به اجرای شبیه سازی در زیر نشان داده شده است.

br2

br3

در این بسته آموزشی علاوه بر فایل source شبیه سازی کوپلر خط شاخه در نرم افزار comsol راهنمای گام به گام انجام شبیه سازی نیز آمده است که همزمان دریافت می کنید.

 

!!!تخفیف ویژه!!!

برای خرید این محصول با قیمت 20000 تومان به سایت اصلی ما به نشانی ganjdaneshjo.ir مراجعه نمایید.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 300,000 ریال
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
bbbrrr_1877723_5966.zip26.6 MB

شبیه سازی آنتن پچ مایکرواستریپ در نرم افزار comsol

 شبیه سازی آنتن پچ مایکرواستریپ در نرم افزار comsol آنتن پچ مایکرواستریپ در کاربردهای هوافضا،ماهواره و موشکها که نیاز به اندازه کوچک ،نصب آسان و هزینه پایین است،از انتنهای با برجستگی کم همچون آنتنهای میکرواستریپ استفاده می کنند. در حال حاضر کاربردهای اقتصادی همچون ارتباطات موبایل و مخابرات بی سیم مورد توجه قرار گرفته اند. این آنتنها به دلیل آنکه با استفاده از تکنولوژی printed-circuit ساده وارزان ساخته می شوند مورد توجه قرار گرفته اند.از لحاظ مکانیک ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان

شبیه سازی آنتن دایپل در نرم افزار comsol

 شبیه سازی آنتن دایپل در نرم افزار comsol آنتن دایپل یا دوقطبی آنتن دایپل یا دوقطبی نوعی آنتن رادیویی است که از یک سیم ساده با یک عنصر خودکار مرکزی تشکیل شده است. این سیستم شامل دو فلز رسانای سیمی است که به صورت موازی و در یک خط در فاصله نزدیکی از هم قرار دارند. همچنین یک ولتاژ سینوسی به مرکز آنتن، بین دو سیم اعمال می شود. این آنتن یکی از ساده‌ترین آنتن هایی است که از دیدگاه تئوری قابل حل و دارای نتایج کامل است. به همین دلیل دارای ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان

نظرسنجی

کدام یک نیاز شما در این فروشگاه است؟
نایت اسکین-ابزار گوکل پلاس